Steripolar AB

Telefon: 018 430 0980
Fax: 018 430 0989
E-post: info@steripolar.se

Huvudkontor:
Tryffelslingan 16
181 57 Lidingö, Sverige

Kontor:
Åkerssjövägen 10
461 52 Trollhättan, Sverige

Kontor:
Campus Gräsvik 8
371 75 Karlskrona, Sverige

Kundservice, order och leverans
Telefon: 018 - 430 0980
E-post: order@steripolar.se

Hur du beställer från Steripolar AB

 

Webbfakturering (läs mer)
GLN: 7300009047987
Operator: Basware BAWCFI22

Vid utskick av faktura som postförsändelse:
Steripolar AB
FE251
107 76 Stockholm

Vid utskick av faktura via e-post:
steripolar.se@bscs.basware.com

 

 

 

kontaktuppgifter

  • Ulrika Östlund
    Country Manager Ulrika Östlund +46 (0) 722 178 637 ulrika.ostlund@steripolar.se
  • Victoria Carpel
    Marketing Manager Victoria Carpel + 46 (0) 702 499 317 victoria.carpel@steripolar.se
  • Jesper Martinelle
    Order and administration Jesper Martinelle +46 (0) 708 765 817 jesper.martinelle@steripolar.se
  • Chatarina Söderman
    Nordic Product Group Manager Chatarina Söderman +46 (0) 730 671 875 chatarina.soderman@steripolar.se
  • Susanne Skiöld
    Area Sales Manager Nord/Central Susanne Skiöld +46 (0) 730 671 873 susanne.skiold@steripolar.se
  • Andreas Stridh
    Area Sales Manager Väst Andreas Stridh +46 (0) 730 671 870 andreas.stridh@steripolar.se
  • Fredrik Stenvik
    Area Sales Manager Syd Fredrik Stenvik +46 (0) 706 423 626 fredrik.stenvik@steripolar.se
  • Kristin Öberg Viktorsson
    Nordic Product Manager Kristin Öberg Viktorsson On Maternity leave kristin.oberg-viktorsson@steripolar.se