Steripolar AB

Kundservice, order och leverans
Telefon: 018 - 430 0980
E-post: order@steripolar.se

Öppettider: 08:00 - 17:00

Huvudkontor:
Tryffelslingan 12
181 57 Lidingö, Sverige

Kontor:
Åkerssjövägen 10
461 53 Trollhättan, Sverige

Webbfakturering
GLN: 7300009047987
Operator: Basware BAWCFI22

Vid utskick av faktura som postförsändelse:
Steripolar AB
Tryffelslingan 12
181 57 Lidingö

Vid utskick av faktura via e-post:
steripolar.se@bscs.basware.com

 

 

 

kontaktuppgifter

  • Ulrika Östlund
    Country Manager Ulrika Östlund +46 (0) 722 178 637 ulrika.ostlund@steripolar.se
  • Victoria Carpel
    Marketing Manager Victoria Carpel + 46 (0) 702 499 317 victoria.carpel@steripolar.se
  • Jesper Martinelle
    Technical product specialist Jesper Martinelle +46 (0) 708 765 817 jesper.martinelle@steripolar.se
  • Chatarina Söderman
    Nordic Product Group Manager Chatarina Söderman +46 (0) 730 671 875 chatarina.soderman@steripolar.se
  • Nathalie Sundqvist
    Sales Coordinator Nathalie Sundqvist +46 (0) 730 624 288 nathalie.sundqvist@steripolar.se
  • Andreas Stridh
    Area Sales Manager Andreas Stridh +46 (0) 730 671 870 andreas.stridh@steripolar.se
  • Susanne Skiöld
    Clinical Product Specialist Susanne Skiöld +46 (0) 730 671 873 susanne.skiold@steripolar.se
  • Ulla Laurila
    Area Sales Manager Ulla Laurila +46 (0) 730 588 619 ulla.laurila@steripolar.se
  • Erik Sebö
    Product specialist Erik Sebö +46 (0) 707 158 686 erik.sebo@steripolar.se
  • Product specialist
    Mona Storm Product specialist +46 (0) 738 907 581 mona.storm@steripolar.se
  • Akoth Makokha-Sandell
    Field Product Manager Akoth Makokha-Sandell +46 (0) 730 671 862 akoth.makokha-sandell@steripolar.se
  • Joachim Engestang
    Area Sales Manager Joachim Engestang +46 (0) 708 760 543 joachim.engestang@steripolar.se
  • Area Sales Manager
    Marcus Axelsson Area Sales Manager +46 (0) 738 907 595 marcus.axelsson@steripolar.se
  • Marcus Lindberg
    Business Controller Marcus Lindberg +46 (0) 708 760 549 marcus.lindberg@steripolar.se
  • Product Manager
    Johan Sahlman Product Manager +46 (0) 738 907 042 johan.sahlman@steripolar.se